В Києві зупинили складення кваліфіспитів в адвокати

Наум

Складання іспитів для отримання свідоцтв про право на зайняття адвокатською діяльністю у Києві зупинено за рішенням Ради адвокатів України від 11 червня. Всім, хто готовий складати такі іспити, рекомендують звертатися до кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури інших регіонів.

 

Як пояснили “ЗіБ” в НААУ, рішення РАУ прийнято на підставі висновків Спеціальної тимчасової комісії з перевірки діяльності органів адвокатського самоврядування міста Києва. Комісією встановлено, що в столиці не виконано вимогу законодавства про створення КДКА та функції цього органу адвокатського самоврядування привласнено громадською організацією (детальніше про це у матеріалі ЗіБ).

Складання іспитів у м. Києві буде відновлено після того, як буде сформований склад КДКА м. Києва відповідно до закону. Для обрання членів КДКА у двомісячний термін буде проведено конференцію адвокатів, для скликання якої наразі створено організаційний комітет.

Слід відзначити, що нещодавно Рада адвокатів та КДКА Києва заявляли, що працюють в звичайному режимі, а рішення РАУ в столиці назвали спробою дискредитації. Докладніше про це читайте за посиланням.

 

 

 

https://www.facebook.com/naum.vm?fref=pb&hc_location=friends_tab&pnref=friends.all

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*