Система публічних електронних закупівель ProZorro викрила “оборудки” рейдерів НАУ

KHarchenko-Maysner-Badrudinov-34-300x167

Блажен, хто вірує. «Пластиліновий старець» Харченко настільки увірував у свою виняткову месіанську роль і безкарність, що його все далі заносить від реальності. Рейдер вже писав про майже 50 ти тисячний «навар» від закупівлі «сучасного обладнання» для редакційновидавничого відділу, за

який встигли оздоровитися і відпочити Бадрудінов, Майснер, Харченко, Калита з Калантаєм http://reidernau.com/radiyemo za.reyderiv/, як тут маємо нове грандіозне соло від Харченка. У переддень своїх уродин він реалізував ще одну забаганку — придбав за університетські кошти дуже дорогу іграшку — «блок автоматичного обробляння інформації». Не дивуйтеся. Це звичайний, але дууууууже дорогий планшет. Для чого він потрібний університетові? Ні для чого. Таку коштовну штуку навіть не хотіли брати на себе матеріально відповідальні. За його отримання, після оприбуткування, розписався сам виконую чий обов’язки.

Люди похилого віку впадають в дитинство. Тут маємо ідентичний клінічний випадок. Старечий запалений мозок уявляє собі яскраву картинку: просторий кабінет, чашечка дорогої кави, на столі — величезний планшет, на якому відкрита мапа університету, ні, краще офіційний сайт. І він такий тицяє пальчиком і переставляє місцями інститути, кафедри, керівників. На приставних стільчиках сидять Бадрудінов, Майснер, Калита, Шульга, Авдєєв. Іванова. Всі мовчать і уважно спостерігають за магічними рухами Господаря. Тільки Майснер рівномірно в такт повторює головою рухи іграшкової собачки… І він, Головнокомандувач, Стратег, Начальник Генштабу університету, в бік орні, акі Наполеон. Пальчики правої руки між другим і третім ґудзиком кітеля. Ліва за спиною, на лівій сідничці… Але реальність вперто змушує вдихати стійкі аромати бородянського смітника і повертає «Стратега» в принижений станерзац керівника, де він чемно вистоює в приймальній своїх керівників Бадрудінова і Майснера, випрошуючи собі чергову подачку.

А мова ось про що. Для колективу закупівля «пристрою» – красива кольорова обгортка. Для себе – неабиякий зиск. Не важко було промоніторити ціни на ринку і дійти до невтішних для рейдерів та особисто «надєжди універсітєтской дємократіі» Харченка висновків. Вони тупо відмили неабияку суму лише на закупівлі одного пристрою.

Планшет за 65340 грн. за рахунок казни університету. І навіть студент першокурсник, загугливши параметри цієї іграшки, побачить, що аналогічні продають від 30 до 40 тисячгривень.

Запитання: хто і куди тепер поїде відпочивати

Порівняють ціну, за якою була здійснена закупка – фахівці…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*