Для вагітних не встановлюватимуть випробувальний термін

Розширюється перелік осіб, на яких не поширюється норма щодо встановлення випробування при прийнятті на роботу. Зокрема, випробування не встановлюється для осіб, обраних на посаду, переможців конкурсного відбору на заміщення вакантної посади; осіб, які пройшли стажування під час прийняття на роботу з відривом від основної роботи.

Це передбачено Законом (законопроектом №1639) “Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо випробування при прийнятті на роботу)”, який сьогодні підписав Президент України.
Випробування при прийнятті на роботу не встановлюється також для вагітних жінок; одиноких матерів, які мають дитину віком до чотирнадцяти років або дитину-інваліда; осіб, з якими укладається строковий трудовий договір строком до 12 місяців; осіб на тимчасові та сезонні роботи; внутрішньо переміщених осіб.
До строку випробування не зараховуються дні, коли працівник фактично не працював, незалежно від причини.
У разі встановлення власником або уповноваженим ним органом невідповідності працівника займаній посаді, на яку його прийнято, або виконуваній роботі, він має право протягом строку випробування звільнити такого працівника, письмово попередивши його про це за три дні.
Джерело: Закон і Бізнес

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*