Розслідування корупційної справи екс- міністра С. Квіта та його заступника І. Совсун тривають

 

images (20)

 

 

Нагадуємо, що за час від призначення на посаду Міністра освіти і науки України Сергія Мироновича Квіта та першого заступника Міністра освіти і науки України Інни Романівни Совсун склалася катастрофічна ситуація у сфері освіти і науки. Програма Уряду у 2014-2015 щодо освіти керівництвом Міністерства не виконана. Постійно виникають корупційні скандали та протиріччя із громадськістю.

Окрім того, керівництво Міністерства було активним прихильником співпраці із комерційними організаціями та фактичної підтримки ГО «Центр дослідження суспільства». Міністерство фактично комерціалізувало проведення державної підсумкової атестації із іноземної мови у 2016 році, про що повідомляє на усіх рівнях. Так, керівництво МОН активно пропагувало приватну компанію MMPublications, яка навіть не має представництва в Україні. Натомість, дистриб’ютором продукції цієї та інших компаній є ТОВ «Лінгвіст», яке і монополізувало ініціативи в галузі іноземних мов. Постійно  Міністерство посилалося на співпрацю із MMPublications, проте на сайті dpa2016.com.ua можна дізнатися, що освітяни фактично дають згоду на співпрацю із приватною компанією ТОВ «Лінгвіст». Незрозуміло, чому Міністерство взагалі рекомендувало комерційний сайт для підготовки до складання державної підсумкової атестації, порушуючи цим рівноправність суб’єктів господарювання.

Враховуючи той факт, що подібні випадки відкритої реклами та схиляння працівників галузі до використання конкретних комерційних продуктів чи співпраці із конкретними комерційними організаціями, вимагали припинити подібну практику та притягнути до відповідальності екс- керівника Міністерство освіти і науки України за кожний факт публічного просування комерційних чи громадських організацій. Цим порушувався конституційний принцип рівності суб’єктів господарювання та громадських організацій, а такожстворюються умови для подальшого отримання неправомірної вигоди посадовими особами Міністерства у 2014-2016 роках.

Актуальним залишається питання про звільнення з посади заступника Міністра освіти і науки України І.Совсун.

Правоохоронні органи проводять перевірку співпраці та можливого неправомірного отримання вигод посадовими особами та екс- керівництвом Міністерства освіти і науки України ізТОВ «Лінгвіст», ГО «Центр дослідження суспільства», ТОВ «САВ-ДІСТРИБЬЮШН», ТОВ «Гравіс» та усіма іншими комерційними та громадськими організаціями, конкретні назви яких, проекти, програми та продукти яких посадові особи Міністерства публічно рекламували.

Розслідування корупційної справи екс- міністра С. Квіта та його заступника І. Совсун тривають

 

https://petition.president.gov.ua/petition/20539

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*