Кількість дітей у сім’ї залежить від освіти батьків, – вчені

 

Освіта


Кількість дітей у сім’ї залежить від освіти батьків, - вчені

Виявляється, кількість дітей у сім’ї залежить від рівня інтелекту батьків
vseodetyah.com
A A A
Вчені з’ясували, як рівень інтелекту впливає на кількість дітей

Чим вище рівень освіти у батьків, тим менше у них дітей. Такого висновку дійшли американські вчені.

Вони провели дослідження, щоби з’ясувати, як рівень інтелекту і освіта впливають на кількість народжених дітей. Вчені проаналізували дані близько 5 тисяч пар. Як виявилося, люди з середньою освітою одружувалися з людьми, які закінчили схожий навчальний заклад. Така ж тенденція спостерігалася і в людей з високим рівнем освіти.

Експерти також відзначають, що люди з високим рівнем IQ обмежуються 1-2 дітьми в сім’ї. Наприклад, в африканських країнах більшість населення має шкільний рівень освіти, у той же час в інших країнах він набагато вищий. За рахунок цього в першому випадку відбувається приріст населення, у другому – скорочення.

Учені поки не можуть точно відповісти, чому відбувається така закономірність, але точно знають, що на кількість дітей не впливає генотип.

Також британські вчені рекомендують народжувати дітей в пізньому віці (30-35 років). Вся справа в тому, що до цього віку мами вже відбулися: просунулися по кар’єрних сходах, мають певний життєвий досвід, і тому здатні правильно виховати дитину і дати йому кращу освіту.

Також вчені відзначають, що з кожним роком зростає рівень життя. Пізні діти отримають найкраще медичне обслуговування та освіту.

 

https://pogliad.ua/news/education/kilkist-ditey-u-sim-yi-zalezhit-vid-osviti-batkiv—vcheni-298662

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*