Квита – убрали… А их дурь в виде “сдал-не сдал” продолжает свою жизнь

Зина Краса

 

Квита – убрали… А их дурь в виде “сдал-не сдал” продолжает свою жизнь среди зомбированных процессом “реформирования” непонятно чего и для чего…. Лишь бы не так как вчера!

!

Визначено пороговий бал «склав/не склав» з української мови і літератури, математики, історії України

Відбулося засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, на якому визначено пороговий бал «склав/не склав» для тесту з української мови і літератури, математики, історії України.

Члени експертної комісії після обговорення прийняли рішення встановити пороговий бал з української мови і літератури, що відповідає 23 тестовим балам, з математики – 9 тестовим балам, з історії України – 25 тестовим балам.

З української мови і літератури пороговий бал «склав/не склав» подолали 91% від загальної кількості осіб, які взяли участь у тестуванні з цього предмета, з математики – 85 % осіб, з історії України – 87 % учасників тестування.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, історії України будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування 26 травня.

Відеозапис засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, під час якого було встановлено поріг «склав/не склав», можна переглянути на Освітньому порталі «Педагогічна преса».

За інформацією УЦОЯО

http://mon.gov.ua/…/viznacheno-…/ne-sklav%C2%BB-z-ukrayinsk/

з матеріалів у ФБ

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=628497990640972&id=100004423305922

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*