ВЖЕ МАЙЖЕ РІК «ЛЮДИ КВІТА» З ТАКОЮ ХВОРОЮ УЯВОЮ ҐВАЛТУЮТЬ БАГАТОТИСЯЧНИЙ КОЛЕКТИВ

 

Бадрудинов Шульга 001

Таку от чергову відозву розповсюдили «бородянські визволителі» до «науково-педагогічних працівників» НАУ.
За стилем одразу вгадується автор, який спілкується не людською мовою, а «сублімаційним потоком», характерним для «юристів, або прожжонних адміністраторів)
От хоча б речення: «Внесені зміни здатні перекреслити бажання деяких осіб з колишньої та сьогоднішньої адміністрації вишу втримати механізм централізованості прийняття рішень вузьким усім відомим колом людей та поставити крапку над радянщиною в організаційно-управлінській моделі університетом». Як вам рівень? Не плавиться мозок? Встигаєте за думкою?
А вже майже рік «люди Квіта» з такою хворою уявою ґвалтують багатотисячний колектив.
Що являє собою новий статут? Маніакальне бажання неуків підігнати статут під себе, ліквідувавши кваліфікаційні вимоги до проректорів; знищення наукової та виховної складової як обов’язкових елементів освітнього процесу; ігнорування думки студентів в управлінні університетом та багато інших «винаходів», які не відповідають вимогам чинного законодавства про вищу школу. Як таке може статися? Може, коли статут пишуть люди, які далекі від вищої школи, але які сплять і бачать себе «канцлерами».
Тепер щодо чергового засідання т.зв. вченої ради. Державна інспекція навчальних закладів зробила чіткий висновок: вчена рада нелегітимна, проректори нелегітимні, рішення нелегітимні. Одним «голосуванням» більше, одним менше – різниці немає.
Діє інерція безкарності, яку дарував «бородянській банді» особисто Квіт. І, зверніть увагу, в проекті нового статуту рейдерами передбачено його затвердження не легітимним Міністром, а «Першим заступником міністра освіти і науки». А це як розуміти?
Усюди фальш. Чомусь переконаний, що традиційного «голосування» під страхом звільнення сьогодні вже не вийде.
Все буде добре)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=572794106236673&set=a.111546545694767.13596.100005182654435&type=3&theater

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*