Вітчизняна освіта нарешті звільнена від «реформаторської» команди Квіта

Квит Квіт Андрій Майснер Бадрудінов Шульга  0225

Вітчизняна освіта нарешті  звільнена від «реформаторської» команди Квіта. Довгих два роки галузь потерпала   від непрофесійного свавілля чиновників, які, скориставшись    здобутками Революції Гідності,  вирішили поекспериментувати над мільйонами українців. Над тими, кого хвилюють проблеми влаштування дитини до садочка,  безкінечні побори на потреби школи  та  батьківських  комітетів,  двозначних запитань в завданнях ЗНО, якість університетської  освіти  і,  як наслідок, «реформ   вищої  школи»  від Совсун, вибір іншої країни для здобуття вищої освіти.

Квит Майснер 5112

Освітяни  єдині в думці,  що діяльність цієї «парочки» свідомо була спрямована на знищення колись конкурентної у світі освіти. Справжні, а не призначені міністерством освіти,  експерти зараз  аналізують глибину  деструкцій  та шкоди,  яка була заподіяна освіті протягом двох років. Під водимо підсумки і ми, колектив Національного авіаційного  університету.  Висновки невтішні. За майже рік «царювання» в університеті строкатої  команди неуків,  ми стали об’єктом пильної уваги та занепокоєння освітянської  спільноти всієї країни. Наш НАУ став  хрестоматійним  прикладом для інших університетів того, як квітучий навчальний заклад нефаховими управлінськими  рішеннями  можна  перетворити на руїну.

Квит Квіт Бадрудинов  2-5

Значну роботу належить   виконати новому Міністрові  освіти та науки,  щоб мінімізувати наслідки діяльності попередника. Так само і нашому колективові належить ліквідувати катастрофічні наслідки управління  бородянських поплічників Квіта.

Впораємося!

ГАЗЕТА

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*