Пропозиція $10 тисяч хабара заступнику С.Квіта

Прокуратура опублікувала відео пропозиції $10 тисяч хабара заступнику міністра освіти.
Ректора запорізького вишу, яка здійснила спробу, обвинуватили за відповідною статтею.

До суду скерували обвинувачення відносно ректора одного із університетів, яка пропонувала та надала неправомірну вигоду заступнику міністра освіти і науки за отримання акредитації та уникнення перевірок навчального закладу. Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Ректора затримали 1 березня під час спроби передачі $10 тисяч заступнику міністра. Тоді повідомили, що йдеться про ректора вишу у Запорізькій області. Окрім того, сьогодні, 19 травня, у прокуратурі оприлюднили відео, зняте прихованою камерою, на якій зафікосвано розмову обвинуваченої із заступником міністра у його кабінеті.

«За клопотаннями детективів Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури підозрюваному обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту. З метою забезпечення можливої конфіскації на все майно підозрюваного накладено арешт. Обвинувальний акт направлено до суду за ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу (пропозиція, обіцянка надання неправомірної вигоди та надання такої вигоди службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, за вчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує та надає таку вигоду, і в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої влади та службового становища)», – йдеться у тексті.

Обвинуваченій загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*