Які результати перевірки “діяльності” рейдерів комісією МОН в НАУ?

Квит Бадрудинов

За інформацією навчального закладу у період з 17.08.2015 до 01.04.2016 р. з Університету або з керівних посад звільнено понад  220 осіб, у тому числі 213 науково-педагогічних працівників, При цьому 11 осіб оскаржують своє звільнення у судовому порядку

Встановлено, що з п’яти проректорів Університету відповідає вимогам Статуту Університету лише один – проректор з навчальної та методичної роботи, Іванова Т.М., яка має вчене звання, науковий ступінь та відповідний стаж науково-педагогічної роботи.

З’ясовано, що пунктом 5.4.1 Статуту Університету передбачено, що вчена рада утворюється строком на п’ять років, склад якої затверджується наказом ректора протягом п’яти робочих днів з дня закінчення повноважень попереднього складу вченої ради. Іншої процедури припинення повноважень вченої ради Університету Статутом не передбачено, що не суперечить вимогам Закону України «Про вищу освіту».

З огляду на викладене, нині склад вченої ради не відповідає вимогам Закону України «Про вищу освіту» та власного Статуту Університету,   застосований порядок припинення дії попереднього складу вченої ради Університету не передбачено цими нормативними документами.

Офіційне джерело: http://mon.gov.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*