Чергове анекдотичне призначення. Тернополяни жартують, що місцевий ПЛАСТ виховує пристосуванців, які не маючи відповідної кваліфікації, займають високі посади

 

Andrij-Gevko-e1434461111117-650x367

Чергове анекдотичне призначення “Свободи” : Андрій Гевко – заступник міністра освіти

Після  призначення заступником міністра молоді і спорту олімпійську чемпіонку Олену Підгрушну, яка до того жодного дня не пропрацювала на бюрократичній ниві, тернополяни вважали, що більше ніхто з наших краян не буде ганьбитися такими “цирковими” призначеннями. Проте, виявилось, що партія “Свобода”, яка переживає останні конвульсії існування у “вищій лізі політичного життя”, прагне хоч до жовтня  позаповнювати “партійні квоти”. Мета таких дій зрозуміла всім: у жовтні тягнибоківці не потраплять до Верховної Ради, тому наживаються, поки можуть ще дерти з бюджету.

25 червня прем’єр-міністр Арсеній Яценюк підписав розпорядження про призначення тернополянина Андрія Гевка заступником міністра освіти і науки. До призначення помічник-консультант нардепа-свободівця Михайла Головка нічим не відзначився в освітянській галузі. Тернополяни жартують, що місцевий ПЛАСТ виховує пристосуванців, які не маючи відповідної кваліфікації, займають високі посади. Першим таким ганебним вчинком відзначився пластун Петро Гоч. Вступивши в Партію Регіонів Гоч протирав штани на посаді заступника голови Тернопільської облдержадміністрації. Нинішній міністр освіти Сергій Квіт, який очолював Києво-Могилянську академію, змушений буде терпіти тернопільського свободівця-пластуна, якого запхали в крісло за партійною квотою. Таких ганебних призначень партії “Свобода” чимало: Швайка керує аграрним міністерством, Мохник – екологічним, Державним земельним агентством – Сергій Рудик. Останній  має такий же стосунок до землі , як Гевко до освіти. Відомо, що Рудик працював навіть заступником Черновецького. Як після такого можна призначати за партійною квотою нібито патріотичної сили таке одоробло?!

Наразі фахівці в один голос говорять, про кадрові проблеми Свободи, яка не має фахівців, щоб заповнити свої квоти. Тому й відбуваються такі “дивні” декретні призначення, як у випадку з Оленою Підгрушною. Остання проявила себе повним невігласом-заступником міністра, який не може запам’ятати три цифри.

Та навіщо далеко йти: Тернопільщину мордує Сиротюк, обласний центр грабує Надал. Хомінець “розважається” як циркач…

Невже в жовтні все це скінчиться? Звичайно, не зразу. Проте, може “парламентський дзвінок” протверезить свободівських паразитів…

Чергове анекдотичне призначення “Свободи” : Андрій Гевко – заступник міністра освіти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*