Очередной скандал с “молодой командой Квита”? …Говорят: “Царь не настоящий!”

 

Квит Квіт 564

“Говорят: Царь не настоящий!”

Пам’ятаєте цю фразу у фільмі “Иван Васильевич меняет профессию”. Так от, у МОН також можна застосувати цю фразу таким чином: “Говорят: диплом магистра университета Шевченка у первого замминистра Совсун ненастоящий!”

От так цікаво… до приходу пані Інни в МОН було відомо тільки про диплом бакалавра Могилянки і диплом магістра з університету Швеції. Проте, іноземний диплом Совсун чомусь не хотіла нострифікувати. Навряд чи через те, що за це потрібно було заплатити певні кошти. Швидше за все, цей іноземний диплом не підлягав нострифікації в Україні, адже не всі іноземні магістерські програми нострифікуються у нас.

Що ще цікаво, так це те, що біографії Совсун на сайті Центру дослідження суспільства (CEDOS) і на старому сайті МОН прибрали. А в новій біографії після призначення Урядом пані Совсун першим заступником міністра з’явився такий запис: “У 2005 році отримала ступінь бакалавра політології в НаУКМА. Магістерську програму продовжила з того ж напрямку та отримала диплом магістра політології у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. У 2006-2007 рр. навчалася в Лундському університеті (Королівство Швеція), де отримала звання магістра з Європейської політики”http://mon.gov.ua/…/polozhennya-…/sovsun-inna-romanivna.html

Чомусь правда не вказаний рік навчання в університеті Шевченка. В одному з інтерв’ю Совсун не дуже охоче сказала, що навчалася там заочно.

А ще, як “повідомили джерела” (люблю цю фразу), Квіт спершу назвачив Совсун своїм першим заступником, підписавши наказ. Хоча потрібно було, щоб її призначив КМУ. Однак, тоді це списали на революційну доцільність. Потім, коли через місяці два подали її на затвердження Урядом, то чомусь довго не приймали це рішення. Як кажуть, не було повної вищої освіти. А потім з’явився диплом університета Шевченка.

Щось тут все дуже дивно. Я не можу уявити, щоб такі люди як Квіт і Совсун, заради посади підробили диплом!))) Це ж купу супутніх документів потрібно підробити. Це ж потрібно мати доступ до ЄДЕБО. Це ж потрібно “нагнути” керівництво університету.

Невже головні борці з такими явищами, вищі посадові особи Міністерства освіти і науки могли таке зробити?

Андрій Лещенко

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=288884211443853&set=a.169988293333446.1073741828.100009668288254&type=3&theater

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*