В управлінні освіти пояснили ініціативу злиття двох шкіл на Сихові у Львові

26_main

Дві львівські школи – №72 та «Тривіта» можуть об’єднатися лише після рішення сесії Львівської міської ради. Наразі ж ще тривають обговорення.

Про це у коментарі IA ZIK зазначила в. о. начальника управління освіти Львівської міськради Зоряна Довганик.

«Для того, щоб не було дві адміністрації, а школа нормально функціонувала, була нова філософія, потрібен молодий, активний та ініціативний керівник. Обидві школи – комунальної форми власності. Учні обох закладів мають право на гідні умови навчання. Тому і виникла ідея створити з двох навчальних закладів одну загальноосвітню школу», – сказала вона.

На думку Зоряни Довганик, це було б оптимально – лише одна школа в одному приміщенні. Також вона запевнила, що жодного звільнення вчителів не передбачалося. А нового директора мали би призначити на конкурсних засадах.

«Вчора ми домовилися з директором однієї школи, що він організує зустріч з батьками. Але батьки прийшли увечері самі. Тепер очікуємо рішення батьківської громади. Проте батьки дуже негативно реагують на такі зміни. Та обговорення продовжуватимуться. Злиття шкіл можливо лише після рішення сесії Львівської міської ради», – наголосила в. о. керівника управління освіти.

Раніше повідомлялося, що у Львові на Сихові у Львові планують об’єднати дві школи. Йдеться про школу №72 та навчальний заклад «Тривіта». Батьки і вчителі категорично проти таких змін.

Нині в обох навчальних закладає працює по 40 учителів. При тому, що у школі №72 майже удвоє більше учнів. Під час реорганізації педагогічним колективам доведеться пережити злиття. Крім того, нині обидві школи працюють за різними програмами.

Львівосвіташколи Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/05/12/v_upravlinni_osvity_poyasnyly_initsiatyvu_zlyttya_dvoh_shkil_na_syhovi_u_lvovi_698393

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*