Лілія Гриневич: Для підвозу дітей до опорних шкіл в областях необхідно додатково закупити ще 81 автобус та відремонтувати дороги

news43089

Про це Міністр освіти та науки заявила на засіданні Уряду.

У зв’язку із зростанням ціни на український автобус виникла проблема із їх закупівлею місцевими органами влади для шкіл. За словами Лілії Гриневич, запланована в бюджеті вартість українського автобуса складає один мільйон двісті тисяч гривень, але сьогодні ціна зросла до півтора мільйона.

В результаті місцеві органи влади стверджують, що не можуть собі дозволити докупити автобуси у співвідношенні 50 на 50 та звертаються до Міністерства з проханням сприяти зміні співвідношення закупівлі шкільних автобусів до 70 на 30 (70 % – сплачується із субвенції, 30 % – з місцевого бюджету). Для повного забезпечення опорних шкіл можливістю підвозити дітей необхідно додатково закупити 81 автобус. Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти та науки України.

 

Ще одне питання – якість доріг до опорних шкіл. Тільки 75% доріг з визначених до цих закладів придатні для забезпечення підвезення дітей і є в хорошому стані. «Для нас важливо, щоб карта ремонту доріг накладалися на ту карту підвезення, і їх потрібно якісно відремонтувати до початку нового навчального року», – наголосила Лілія Гриневич.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив відповідним керівникам опрацювати оголошені Міністром освіти і науки питання та вжити необхідних заходів для їх вирішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*